Zahřívací trénink 125ccm kubatury vyhrál Efrén Vázquez

Druhý čas nastavil Nicolas Terol z Bankia Aspar a třetí Sandro Cortese, jezdec týmu Intact-Racing Team Germany. Český závodník Jakub Kornfeil (Ongetta Centro Seta) byl ráno osmnáctý.
Zahřívací trénink 125ccm kubatury vyhrál Efrén Vázquez

Zahřívací trénink nejnižší kubatury MS proběhl na dráze okruhu Indianapolis Motor Speedway bez problémů, nedošlo k žádné vážné nehodě a všichni jezdci tak absolvují start do třiadvaceti kol GP Indianapolisu, který v případě 125ccm kubatury začíná přesně v pět odpoledne.

GP Indianapolisu, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztrátu
1 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 225.9 1'49.434
2 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 229.7 1'49.631 0.197
3 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 229.6 1'49.898 0.464
4 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 224.5 1'50.022 0.588
5 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 230.4 1'50.039 0.605
6 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 225.0 1'50.125 0.691
7 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 229.9 1'50.277 0.843
8 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 227.8 1'50.532 1.098
9 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 224.1 1'50.592 1.158
10 Sergio GADEA SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 225.9 1'50.850 1.416
11 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 226.4 1'50.857 1.423
12 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 224.2 1'51.300 1.866
13 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 222.7 1'51.529 2.095
14 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 223.3 1'51.535 2.101
15 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 220.6 1'51.574 2.140
16 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 224.3 1'51.586 2.152
17 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 221.8 1'51.706 2.272
18 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 221.6 1'51.950 2.516
19 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 230.7 1'52.039 2.605
20 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 224.0 1'52.285 2.851
21 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 220.8 1'52.370 2.936
22 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 221.8 1'52.967 3.533
23 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 216.4 1'53.005 3.571
24 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 225.9 1'53.091 3.657
25 Peter SEBESTYEN HUN Caretta Technology KTM 221.4 1'53.146 3.712
26 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 223.0 1'53.440 4.006
27 Brad BINDER RSA RW Racing GP Aprilia 224.2 1'54.210 4.776
28 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 225.8 1'54.400 4.966
29 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 217.8 1'54.535 5.101
30 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 216.5 1'58.368 8.934

Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia


5:39 | Michelin zůstane v MotoGP minimálně do roku 2023.
3:39 | Nakagami smetl Ponse: odkaz
3:01 | Lorenzův velký pád: odkaz
20. října | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
20. října | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00