Zahřívací trénink Moto2 vyhrál Marc Márquez

Jezdci kubatury šestistovek absolvovali svůj trénink na suché dráze MotorLand Aragónu a nejrychlejší čas opět zaznamenal jezdec týmu Catalunya Caixa Repsol. Stefan Bradl byl čtvrtý nejrychlejší.
Zahřívací trénink Moto2 vyhrál Marc Márquez

MotorLand Aragón, Alcañiz:

Počasí: zataženo, dráha suchá
Teplota: 19°C
Teplota povrchu: 21°C

GP Aragónska, Warm Up - Moto2:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter 275.2 1'54.234
2 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 277.0 1'54.628 0.394
3 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 276.1 1'54.993 0.759
4 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 274.6 1'55.019 0.785
5 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 277.3 1'55.024 0.790
6 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 277.5 1'55.066 0.832
7 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 276.3 1'55.203 0.969
8 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 273.1 1'55.207 0.973
9 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 276.5 1'55.341 1.107
10 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 273.6 1'55.521 1.287
11 Raffaele DE ROSA ITA NGM Forward Racing Suter 274.5 1'55.558 1.324
12 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 273.3 1'55.597 1.363
13 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 271.9 1'55.690 1.456
14 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 279.6 1'55.729 1.495
15 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 273.8 1'55.851 1.617
16 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 276.3 1'55.870 1.636
17 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 269.7 1'55.922 1.688
18 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 271.5 1'55.936 1.702
19 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 275.5 1'55.938 1.704
20 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE Honda 272.7 1'55.970 1.736
21 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 277.8 1'55.971 1.737
22 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 273.3 1'56.005 1.771
23 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 277.2 1'56.022 1.788
24 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 272.5 1'56.040 1.806
25 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 271.4 1'56.216 1.982
26 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 278.6 1'56.220 1.986
27 Alex BALDOLINI ITA Pons HP 40 Pons Kalex 276.5 1'56.237 2.003
28 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 273.2 1'56.305 2.071
29 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 274.5 1'56.427 2.193
30 Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki 273.3 1'56.954 2.720
31 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R Kalex 275.2 1'57.034 2.800
32 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 272.7 1'57.235 3.001
33 Joan OLIVE SPA Aeroport de Castello FTR 273.3 1'57.573 3.339
34 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 274.0 1'57.838 3.604
35 Sergio GADEA SPA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 272.6 1'57.909 3.675
36 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 272.5 1'58.187 3.953
37 Tomoyoshi KOYAMA JPN Technomag-CIP Suter 274.0 1'58.409 4.175
38 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 267.7 1'59.452 5.218
39 Elena ROSELL SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 269.7 2'00.289 6.055
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00