Zahřívací trénink nejnižší kubatury vyhrál Márquez

Ranní zahřívací tréninky zahájili jezdci nejnižší kubatury do 125ccm. Nejrychlejší čas zajel domácí Márquez, Jakub Kornfeil skončil patnáctý. V Aragonsku je krásné slunečné počasí, ale teploty se ráno pohybovaly kolem 15°C.

GP Aragonska, Alcaniz

Jasno, slunečné počasí
Teplota: 15°C
Vlhkost: 54%
Teplota povrchu: 16°C

GP Aragonska, 125ccm - Warm Up:

P. Jezdec                                        Země Tým                                                    Motocykl Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 1'59.987
2 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 2'00.242 0.255
3 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 2'00.976 0.989
4 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 2'01.448 1.461
5 Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia 2'01.575 1.588
6 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 2'01.960 1.973
7 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'02.067 2.080
8 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 2'02.075 2.088
9 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 2'02.175 2.188
10 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'02.513 2.526
11 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 2'02.553 2.566
12 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 2'02.599 2.612
13 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 2'02.771 2.784
14 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 2'02.911 2.924
15 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 2'03.878 3.891
16 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 2'04.045 4.058
17 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'04.097 4.110
18 Jasper IWEMA NED CBC Corse Aprilia 2'04.265 4.278
19 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'04.542 4.555
20 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 2'04.620 4.633
21 Josep RODRIGUEZ SPA Hune Racing Aprilia 2'04.637 4.650
22 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'04.730 4.743
23 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 2'04.869 4.882
24 Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'05.204 5.217
25 Peter SEBESTYEN HUN Right Guard Racing Aprilia 2'05.888 5.901
26 Alejandro PARDO ITA Matteoni CP Racing Aprilia 2'05.949 5.962
27 Joan PERELLO SPA SAG Castrol Honda 2'06.254 6.267
28 Pedro RODRIGUEZ SPA Ongetta Team Aprilia 2'06.355 6.368
29 Robin BARBOSA FRA Ongetta Team Aprilia 2'06.456 6.469
30 Kevin HANUS GER Thomas Sabo Team Hanusch Honda 2'07.286 7.299

Isaac VIÑALES SPA Lambretta Reparto Corse Lambretta

16:20 | Nemocného Folgera v Malajsii nahradí Michael van der Mark.
15:42 | Dnes je to 6 let, co zahynul Marco Simoncelli.
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00