Zahřívací trénink nejnižší kubatury vyhrál Nicolas Terol

Druhý čas warm upu 125ccm kubatzry zajel Maverick Vinales, třetím nejrychlejším jezdcem byl Francouz Johann Zarco. Jakub Kornfeil byl s časem 2´01,046 sekundy dvanáctý.
Zahřívací trénink nejnižší kubatury vyhrál Nicolas Terol

Motegi, Japonsko:

Počasí: zataženo, suchý povrch
Teplota: 15°C
Teplota povrchu: 20°C
Vlhkost: 81%

GP Japonska, Warm Up - 125ccm:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 218.0 1'59.365
2 Maverick VIÑALES SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 214.6 1'59.515 0.150
3 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 212.2 1'59.576 0.211
4 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 216.5 1'59.691 0.326
5 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 219.5 2'00.083 0.718
6 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 217.4 2'00.162 0.797
7 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 219.3 2'00.305 0.940
8 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 217.6 2'00.562 1.198
9 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 211.3 2'00.633 1.268
10 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 218.3 2'00.735 1.370
11 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 213.9 2'00.905 1.540
12 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 216.7 2'01.046 1.681
13 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 214.6 2'01.423 2.058
14 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 213.9 2'01.459 2.094
15 Josep RODRIGUEZ SPA Blusens by Paris Hilton Racing Aprilia 219.2 2'01.553 2.188
16 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 212.1 2'01.577 2.212
17 Alexis MASBOU FRA Caretta Technology KTM 212.0 2'01.685 2.320
18 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 214.1 2'01.720 2.355
19 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 215.0 2'01.769 2.404
20 Jack MILLER AUS Caretta Technology KTM 210.3 2'01.959 2.594
21 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 216.3 2'02.035 2.670
22 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 213.1 2'02.374 3.009
23 Hikari OOKUBO JPN 18 Garage Racing Team Honda 212.1 2'02.377 3.012
24 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 207.3 2'02.673 3.308
25 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 210.7 2'02.695 3.330
26 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 212.3 2'02.719 3.354
27 Sturla FAGERHAUG NOR WTR-Ten10 Racing Aprilia 213.5 2'02.773 3.408
28 Hyuga WATANABE JPN Project u 7C Harc Honda 208.1 2'03.121 3.756
29 Brad BINDER RSA Andalucia Banca Civica Aprilia 216.5 2'03.209 3.844
30 Syunya MORI JPN Phonica Racing Aprilia 208.9 2'03.467 4.102
31 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 210.9 2'03.590 4.225
32 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 208.3 2'03.649 4.284
33 Takehiro YAMAMOTO JPN Team Nobby Honda 206.6 2'03.664 4.299
34 Luca FABRIZIO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 205.9 2'05.352 5.987
35 Jun OHNISHI JPN Project u 7C Harc Honda 203.4 2'06.973 7.608
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00