Ranní trénink na mokré dráze v Jerezu vyhrál jezdec týmu Bankia Aspar Nicolas Terol před Efrénem Vázquezem z Avant-AirAsia Ajo a třetím týmovým kolegou Héctorem Faubelem. Jakub Kornfeil byl pětadvacátý.
Jerez, Španělsko
Stav: zamračeno, mokrý povrch dráhy
Teplota: 16°C
Teplota povrchu dráhy: 17°C
Vlhkost: 91%
GP Španělska, třída do 125ccm - Warm-Up:
P. |
Jezdec |
Země |
Tým |
Motocykl |
Km/h |
Čas |
Ztráta |
1 |
Nicolas TEROL |
SPA |
Bankia Aspar Team 125cc |
Aprilia |
211.7 |
1'57.240 |
|
2 |
Efren VAZQUEZ |
SPA |
Avant-AirAsia-Ajo |
Derbi |
210.1 |
1'57.697 |
0.457 |
3 |
Hector FAUBEL |
SPA |
Bankia Aspar Team 125cc |
Aprilia |
206.9 |
1'57.773 |
0.533 |
4 |
Jonas FOLGER |
GER |
Red Bull Ajo MotorSport |
Aprilia |
204.9 |
1'57.927 |
0.687 |
5 |
Maverick VIÑALES |
SPA |
Pev-Blusens-SMX-Paris Hilton |
Aprilia |
207.0 |
1'58.163 |
0.923 |
6 |
Taylor MACKENZIE |
GBR |
Phonica Racing |
Aprilia |
200.5 |
1'58.602 |
1.362 |
7 |
Sandro CORTESE |
GER |
Intact-Racing Team Germany |
Aprilia |
208.1 |
1'58.902 |
1.662 |
8 |
Miguel OLIVEIRA |
POR |
Andalucia Banca Civica |
Aprilia |
204.4 |
1'59.054 |
1.814 |
9 |
Niklas AJO |
FIN |
TT Motion Events Racing |
Aprilia |
202.1 |
1'59.576 |
2.336 |
10 |
Sergio GADEA |
SPA |
Pev-Blusens-SMX-Paris Hilton |
Aprilia |
206.2 |
1'59.753 |
2.513 |
11 |
Danny WEBB |
GBR |
Mahindra Racing |
Mahindra |
204.3 |
1'59.935 |
2.695 |
12 |
Danny KENT |
GBR |
Red Bull Ajo MotorSport |
Aprilia |
202.9 |
2'00.756 |
3.516 |
13 |
Johann ZARCO |
FRA |
Avant-AirAsia-Ajo |
Derbi |
206.9 |
2'00.952 |
3.712 |
14 |
Hiroki ONO |
JPN |
Caretta Technology Forward Team |
KTM |
203.0 |
2'01.123 |
3.883 |
15 |
Adrian MARTIN |
SPA |
Bankia Aspar Team 125cc |
Aprilia |
204.5 |
2'01.147 |
3.907 |
16 |
Alberto MONCAYO |
SPA |
Andalucia Banca Civica |
Aprilia |
205.5 |
2'01.280 |
4.040 |
17 |
Luis SALOM |
SPA |
RW Racing GP |
Aprilia |
207.9 |
2'01.813 |
4.573 |
18 |
Francesco MAURIELLO |
ITA |
WTR-Ten10 Racing |
Aprilia |
200.9 |
2'01.821 |
4.581 |
19 |
Zulfahmi KHAIRUDDIN |
MAL |
Airasia-Sic-Ajo |
Derbi |
199.8 |
2'02.165 |
4.925 |
20 |
Jasper IWEMA |
NED |
Ongetta-Abbink Metaal |
Aprilia |
207.4 |
2'02.315 |
5.075 |
21 |
Louis ROSSI |
FRA |
Matteoni Racing |
Aprilia |
202.1 |
2'02.454 |
5.214 |
22 |
Marcel SCHROTTER |
GER |
Mahindra Racing |
Mahindra |
202.9 |
2'02.473 |
5.233 |
23 |
Josep RODRIGUEZ |
SPA |
Wild Wolf-Racc-MS |
Aprilia |
201.1 |
2'02.612 |
5.372 |
24 |
Joan PERELLO |
SPA |
Matteoni Racing |
Aprilia |
200.5 |
2'02.671 |
5.431 |
25 |
Jakub KORNFEIL |
CZE |
Ongetta-Centro Seta |
Aprilia |
203.7 |
2'03.093 |
5.853 |
26 |
Alessandro TONUCCI |
ITA |
Team Italia FMI |
Aprilia |
198.1 |
2'03.129 |
5.889 |
27 |
Harry STAFFORD |
GBR |
Ongetta-Centro Seta |
Aprilia |
201.4 |
2'03.142 |
5.902 |
28 |
Simone GROTZKYJ |
ITA |
Phonica Racing |
Aprilia |
204.0 |
2'04.419 |
7.179 |
29 |
Daniel RUIZ |
SPA |
Larresport |
Honda |
201.7 |
2'04.735 |
7.495 |
30 |
Giulian PEDONE |
SWI |
Phonica Racing |
Aprilia |
200.7 |
2'05.734 |
8.494 |
31 |
Luigi MORCIANO |
ITA |
Team Italia FMI |
Aprilia |
198.2 |
2'06.434 |
9.194 |
32 |
Daniel KARTHEININGER |
GER |
Caretta Technology Forward Team |
KTM |
197.9 |
2'06.479 |
9.239 |
33 |
Kevin HANUS |
GER |
Team Hanusch |
Honda |
195.6 |
2'09.198 |
11.958 |