Zahřívací trénink třídy 125ccm vyhrál Nicolas Terol

Ranní trénink na mokré dráze v Jerezu vyhrál jezdec týmu Bankia Aspar Nicolas Terol před Efrénem Vázquezem z Avant-AirAsia Ajo a třetím týmovým kolegou Héctorem Faubelem. Jakub Kornfeil byl pětadvacátý.
Zahřívací trénink třídy 125ccm vyhrál Nicolas Terol

Jerez, Španělsko

Stav: zamračeno, mokrý povrch dráhy
Teplota: 16°C
Teplota povrchu dráhy: 17°C
Vlhkost: 91%

GP Španělska, třída do 125ccm - Warm-Up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Nicolas TEROL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 211.7 1'57.240
2 Efren VAZQUEZ SPA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 210.1 1'57.697 0.457
3 Hector FAUBEL SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 206.9 1'57.773 0.533
4 Jonas FOLGER GER Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 204.9 1'57.927 0.687
5 Maverick VIÑALES SPA Pev-Blusens-SMX-Paris Hilton Aprilia 207.0 1'58.163 0.923
6 Taylor MACKENZIE GBR Phonica Racing Aprilia 200.5 1'58.602 1.362
7 Sandro CORTESE GER Intact-Racing Team Germany Aprilia 208.1 1'58.902 1.662
8 Miguel OLIVEIRA POR Andalucia Banca Civica Aprilia 204.4 1'59.054 1.814
9 Niklas AJO FIN TT Motion Events Racing Aprilia 202.1 1'59.576 2.336
10 Sergio GADEA SPA Pev-Blusens-SMX-Paris Hilton Aprilia 206.2 1'59.753 2.513
11 Danny WEBB GBR Mahindra Racing Mahindra 204.3 1'59.935 2.695
12 Danny KENT GBR Red Bull Ajo MotorSport Aprilia 202.9 2'00.756 3.516
13 Johann ZARCO FRA Avant-AirAsia-Ajo Derbi 206.9 2'00.952 3.712
14 Hiroki ONO JPN Caretta Technology Forward Team KTM 203.0 2'01.123 3.883
15 Adrian MARTIN SPA Bankia Aspar Team 125cc Aprilia 204.5 2'01.147 3.907
16 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Banca Civica Aprilia 205.5 2'01.280 4.040
17 Luis SALOM SPA RW Racing GP Aprilia 207.9 2'01.813 4.573
18 Francesco MAURIELLO ITA WTR-Ten10 Racing Aprilia 200.9 2'01.821 4.581
19 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL Airasia-Sic-Ajo Derbi 199.8 2'02.165 4.925
20 Jasper IWEMA NED Ongetta-Abbink Metaal Aprilia 207.4 2'02.315 5.075
21 Louis ROSSI FRA Matteoni Racing Aprilia 202.1 2'02.454 5.214
22 Marcel SCHROTTER GER Mahindra Racing Mahindra 202.9 2'02.473 5.233
23 Josep RODRIGUEZ SPA Wild Wolf-Racc-MS Aprilia 201.1 2'02.612 5.372
24 Joan PERELLO SPA Matteoni Racing Aprilia 200.5 2'02.671 5.431
25 Jakub KORNFEIL CZE Ongetta-Centro Seta Aprilia 203.7 2'03.093 5.853
26 Alessandro TONUCCI ITA Team Italia FMI Aprilia 198.1 2'03.129 5.889
27 Harry STAFFORD GBR Ongetta-Centro Seta Aprilia 201.4 2'03.142 5.902
28 Simone GROTZKYJ ITA Phonica Racing Aprilia 204.0 2'04.419 7.179
29 Daniel RUIZ SPA Larresport Honda 201.7 2'04.735 7.495
30 Giulian PEDONE SWI Phonica Racing Aprilia 200.7 2'05.734 8.494
31 Luigi MORCIANO ITA Team Italia FMI Aprilia 198.2 2'06.434 9.194
32 Daniel KARTHEININGER GER Caretta Technology Forward Team KTM 197.9 2'06.479 9.239
33 Kevin HANUS GER Team Hanusch Honda 195.6 2'09.198 11.958
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00