Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

V posledních třech závodech letošního ročníku by se Johann Zarco mohl objevit v sedle motocyklu Honda.
Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Johann Zarco měl sice smlouvu s KTM do konce roku 2020, spolu s týmem se však před několika týdny rozhodl smlouvu předčasně ukončit už letos. O něco později pak KTM oznámila, že v závěru roku Zarca nahradí Mika Kallio.

Nedávno se objevila informace, že by se Zarco mohl stát součástí testovacího týmu Yamahy. Yamaha, s níž se Zarcovi v minulosti velmi dobře dařilo, by o jeho služby stála. Nicméně dle informací serveru GPOne.com se jeví jako pravděpodobné, že by Zarco mohl zamířit k Hondě.

Kallio nahradí Zarca ve zbytku sezóny

Kallio nahradí Zarca ve zbytku sezóny

Takaaki Nakagami z týmu LCR Honda má totiž potíže s ramenem a bude muset na operaci. Podobný problém měl loni Marc Márquez. Španěl tehdy podstoupil operaci až po konci sezóny, takže to pak měl náročné, aby se dostal včas do formy před zahájením nové sezóny. U Nakagamiho se tedy zvažuje možnost, že by na operaci šel už po závodě v Japonsku. Pokud se tak skutečně stane, mohl by jej v posledních třech závodech zastoupit právě Johann Zarco. Oficiálně však zatím ještě nebylo nic potvrzeno.

Zdroj: GPOne.com, foto: KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz