Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

V posledních třech závodech letošního ročníku by se Johann Zarco mohl objevit v sedle motocyklu Honda.
Zarco by mohl dokončit letošní ročník na Hondě

Johann Zarco měl sice smlouvu s KTM do konce roku 2020, spolu s týmem se však před několika týdny rozhodl smlouvu předčasně ukončit už letos. O něco později pak KTM oznámila, že v závěru roku Zarca nahradí Mika Kallio.

Nedávno se objevila informace, že by se Zarco mohl stát součástí testovacího týmu Yamahy. Yamaha, s níž se Zarcovi v minulosti velmi dobře dařilo, by o jeho služby stála. Nicméně dle informací serveru GPOne.com se jeví jako pravděpodobné, že by Zarco mohl zamířit k Hondě.

Kallio nahradí Zarca ve zbytku sezóny

Kallio nahradí Zarca ve zbytku sezóny

Takaaki Nakagami z týmu LCR Honda má totiž potíže s ramenem a bude muset na operaci. Podobný problém měl loni Marc Márquez. Španěl tehdy podstoupil operaci až po konci sezóny, takže to pak měl náročné, aby se dostal včas do formy před zahájením nové sezóny. U Nakagamiho se tedy zvažuje možnost, že by na operaci šel už po závodě v Japonsku. Pokud se tak skutečně stane, mohl by jej v posledních třech závodech zastoupit právě Johann Zarco. Oficiálně však zatím ještě nebylo nic potvrzeno.

Zdroj: GPOne.com, foto: KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


10:39 | Sezóna 2019 skončila v neděli, ale dnešním dnem už začínají přípravy na rok 2020. MotoGP testuje ve Valencii. Test pokračuje zítra.
18. listopadu | Je to oficiální - Alex Márquez pojede v roce 2020 v MotoGP u týmu Repsol Honda. odkaz
17. listopadu | Za chvíli začíná slavnostní předávání cen nejlepším jezdcům letošního roku: odkaz
17. listopadu | Závod Moto2 odstartuje ve 12:50 a bude zkrácen na 16 kol. odkaz
17. listopadu | Foggia míří do nemocnice na další prohlídku. odkaz