Zarco má zlomené zápěstí, bude muset na operaci

Johann Zarco má po nedělní nehodě na Red Bull Ringu zlomeninu v pravém zápěstí. Bude muset na operaci a hned následující den po operaci nastoupí před stevardy FIM, kde bude spolu s Morbidellim muset vysvětlovat okolnosti nedělní nehody.
Zarco má zlomené zápěstí, bude muset na operaci

Johann Zarco v nedělním závodě na Red Bull Ringu kolidoval s Morbidellim. Bezprostředně po nehodě nebylo odhaleno žádné zranění, nicméně francouzského jezdce nepřestávalo bolet pravé zápěstí, proto včera ještě podstoupil podrobnější vyšetření, které odhalilo zlomeninu v pravém zápěstí.

Jezdec tedy ve středu podstoupí operaci. A ve čtvrtek už by měl být zpátky na Red Bull Ringu. Zda se bude moci zúčastnit závodu, zatím není jisté. Rozhodně to však není vyloučené. Podobné zranění si v červenci v Jerezu způsobil Cal Crutchlow a pár dnů po operaci nastoupil do druhého závodu v Jerezu. 

Viňalese a Rossiho včera dělil jen malý kousek od velké tragédie

Viňalese a Rossiho včera dělil jen malý kousek od velké tragédie

Co se týče Morbidelliho, ten by měl být podle aktuálních zpráv zdravotně v pořádku a jeho účasti na GP Štýrska by nemělo nic bránit. Nicméně Ital se po nehodě stále dost zlobí na Zarca, dokonce jej označil za polovičního zabijáka. Zarco i Morbidelli tedy budou muset ve čtvrtek nastoupit před stevardy FIM a vysvětlovat okolnosti nehody.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


27. září | Fernandezovi ve warm upu hořel motocykl. odkaz
26. září | Thomas Lüthi pojede příští rok u týmu SAG Racing. odkaz
25. září | Tony Arbolino musel po svém pádu na prohlídku do zdravotního střediska na okruhu. odkaz
20. září | Opakovaný start musel být odložen, protože začalo zase pršet. odkaz
20. září | Závod Moto2 byl přerušen kvůli dešti. Nový závod se pojede na deset kol. odkaz