Závod v Brně se letos pojede bez diváků, vstupenky platí na příští rok

Dnes bylo oficiálně potvrzeno, že letošní závod MotoGP v Brně bude bez diváků. Již zakoupené vstupenky budou platné na příští rok.

Pořádající Spolek dnes oficiálně potvrdil, že kvůli současné pandemii koronaviru bude letošní závod MotoGP v Brně bez přítomnosti diváků. Fanoušci, kteří si na letošní závod zakoupili vstupenky v předprodeji, mohou být bez obav. Vstupenky budou platné na příští rok. Pokud by se někdo z těch, kteří už vstupenku mají, příští rok nechtěl nebo nemohl zúčastnit, může požádat o vrácení vstupného.

Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn

Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn

Letos sice měla vypršet původní smlouva s Dornou, ale vzhledem k současné situaci, kdy se z bezpečnostních důvodů pojedou závody bez diváků, se pořadatel brněnského závodu domluvil s Dornou na tom, že se nad rámec původní smlouvy pojede ještě příští rok. To už by se mělo opět jet s diváky.

O osudu závodů v Brně v dalších letech a se rozhodne později.

Zdroj: brno.cz, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz