Zdravotní problémy neumožnily Edwardsovi testovat

Ve Valencii Američan bojoval s vysokými teplotami.
V minulém roce posezonní test ve Valencii jezdci Tech 3 neabsolvovali a odjeli domů ihned po skončení posledního závodu sezony. Letos byla situace jiná, z týmu po dvou letech odešel James Toseland a na jeho místo přišel Američan Ben Spies.

Ten spolu s krajanem Colinem Edwardsem měl šanci vyzkoušet některá zlepšení, která pro tento test připravila jak Yamaha tak výrobce pneumatik Bridgestone. Bohužel v případě Colina Edwardse to nedopadlo vůbec dobře, protože v pondělí onemocněl a testování se tak nedokázal zúčastnit.

Pětatřicetiletý jezdec Monster Tech 3 musel dokonce vyhledat lékařské ošetření potom, co mu vyskočily vysoké teploty doprovázené zvracením a sníženým krevním tlakem. Viróza Američana natolik oslabila, že o možnosti testovat nemohla být řeč.

„Probudil jsem se v pět ráno a ze všech stran to šlo ven,“ řekl Edwads pro Motorcycle News. „Jednou jsem na záchodě seděl a pak se zase do něho díval. Měl jsem pocit, že nemám absolutně žádnou energii, byl jsem prostě mrtvý.“

„Bylo mi jasné, že nebudu schopný jezdit. Změřili mi krevní tlak a ten byl devadesát na šestapadesát, což je pěkně nízko. Prostě jsem se cítil na umření s hlavou a žaludkem jak na houpačce.“

„Jediné kolo, které jsem tak byl schopen absolvovat bylo v mém obytném automobilu z postele na záchod a zpátky,“ řekl závěrem Colin Edwards. Američan má před sebou dlouhou dovolenou a zcela určitě se už těší až se projede ve svém osmiválcovém Mustangu ze sedmašedesátého roku.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz
18. února | Na thajskou dráhu dnes zavítal had: odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 25 let.
16. února | Rossi odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 39 let.