Zemřel Fausto Gresini

Bývalý motocyklový závodník a šéf týmu Gresini Racing – Fausto Gresini – zemřel. Prohrál boj s onemocněním Covid-19.
Zemřel Fausto Gresini

Fausto Gresini – bývalý motocyklový závodník, dvojnásobný šampion třídy 125 ccm, zakladatel a šéf týmu Gresini Racing – byl od konce roku 2020 hospitalizován v boloňské nemocnici kvůli onemocnění Covid-19. Gresini ležel na jednotce intenzivní péče a byl intubován. O něco později se jeho stav zlepšoval, takže se lékaři rozhodli jej probudit z umělého spánku.

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Šéf týmu MotoGP Fausto Gresini zůstává hospitalizován po nákaze koronavirem

Nicméně před několika dny došlo ke komplikacím, Gresiniho stav se opět hodně zhoršil a byl tak lékaři hodnocen jako kritický. Během včerejška se v zahraničních médiích šířily zprávy o tom, že Gresini zemřel. Ještě včera večer Gresiniho syn Lorenzo tyto informace vyvrátil s tím, že Fausto Gresini zůstává ve velmi kritickém stavu.

Nakonec však bohužel Fausto Gresini svůj boj o život prohrál. Bylo mu šedesát let. Tým Gresini Racing dnes dopoledne jeho smrt potvrdil.

Čest jeho památce.

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz