Zraněného Márqueze opět nahradí Bradl

Marc Márquez včera potvrdil, že vynechá oba závody v Kataru. Stejně jako v minulé sezóně jej nahradí Stefan Bradl.

Marc Márquez má za sebou tři operace zlomené pažní kosti. Poslední operaci absolvoval loni začátkem prosince. Jezdcova rekonvalescence sice probíhá dobře, přesto mu však lékaři start v Kataru nedoporučili. 

Marc Márquez nenastoupí do závodů v Kataru

Marc Márquez nenastoupí do závodů v Kataru

První závod v Kataru se jede už tento víkend a další závod (taktéž v Kataru) následuje hned příští týden. V tuto chvíli už je jasné, že úvod sezóny bude bez Marca Márqueze, bývalý šampion totiž včera oficiálně potvrdil, že oba závody v Kataru vynechá. A jasno je nyní už i ohledně náhrady za zraněného jezdce. 

Před časem se sice spekulovalo o možnosti, že by místo Márqueze v úvodu sezóny mohl jezdit Andrea Dovizioso, ale nestane se tak. Nyní už bylo oficiálně potvrzeno, že místo Márqueze (stejně jako v loňské sezóně) pojede Stefan Bradl.

Zdroj: boxrepsol.com , foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.