První vítězství Velká cena Katalánska - 2003

Včera svůj tým představila Yamaha a dnes proběhla i oficiální prezentace týmu Ducati MotoGP pro rok 2017.

20.  1.  2017
MotoGP
Ducati se nelíbí zákaz aerodynamických křidélek

Během závodního víkendu v Assenu se sešla Komise Grand Prix a (mimo jiné) došlo k rozhodnutí o zákazu aerodynamických křidélek, což se nelíbí Ducati.

9.  7.  2016
FotografieZajímavosti
Fotografie: World Ducati Week 2016

O víkendu se v Misanu konala akce World Ducati Week 2016. Jednalo se o devátý ročník této akce. Vše bylo navíc doplněno i oslavami devadesátého výročí italské značky. V Misanu se sešli jezdci Ducati - nejen současní, ale i bývalí jezdci kategorie MotoGP a WSBK. Na programu byla i různá kaskadérská vystoupení a všelijaké akce na dráze.

6.  7.  2016
MotoGPKrátké zprávy
Ducati bude testovat se Stonerem v Kataru až po závodě

Ducati měla na tento víkend naplánovaný test s Casey Stonerem v Kataru. Kvůli pravidlům jej musela odložit.

6.  3.  2016
MotoGPFotografie
Tým Ducati představil letošní motocykl

Za účasti obou jezdců týmu Ducati proběhlo oficiální představení nového motocyklu.

23.  2.  2016 | 2
MotoGP
Stoner si pochvaloval spolupráci s týmem při testech

Casey Stoner na přelomu ledna a února testoval Ducati. Se spoluprací s týmem byl Australan spokojen.

5.  2.  2016
MotoGP
Stoner a Pirro již testovali v Sepangu

Casey Stoner a Michele Pirro se v těchto dnech věnovali přípravám Ducati na první letošní IRTA testy v Sepangu.

31.  1.  2016 | 1
MotoGPTiskové zprávy
Jezdci Ducati absolvovali před Silverstonem test v Misanu

Andrea Iannone a Andrea Dovizioso se mezi GP České republiky a GP Velké Británie ještě stačili podívat do italského Misana, kde měli na programu jednodenní test.

26.  8.  2015
Ducati dva dny testovala v Misanu

Nejen Repsol Honda, ale i Ducati během tohoto týdne testovala v Misanu. Andrea Dovizioso a Andrea Iannone mají za sebou dva testovací dny.

17.  7.  2015
MotoGP
Ducati musí od Austinu vystačit s menším množstvím paliva

Vzhledem k pódiovým umístěním Ducati v Kataru přichází značka o jednu z výhod kategorie Open. Od závodu v Austinu mohou mít jen 22 litrů paliva na závod.

1.  4.  2015
MotoGP
Představení nové Ducati Desmosedici GP15

Ještě při posledních testech v Sepangu jezdili závodníci Ducati na loňských motocyklech. Dnes byla představena nová Ducati Desmosedici GP15.

16.  2.  2015 | 7
MotoGP
Ducati Team před GP v Indianapolis

Po krátké přestávce se opět rozjíždí kolotoč MotoGP, který o tomto víkendu zavítá na legendární Indianapolis Motor Speedway.

4.  8.  2014 | 8
MotoGPZajímavosti
Andrea Dovizioso v roce 2015 s Ducati!

Aktuálně čtvrtý v celkovém pořadí Andrea Dovizioso bude v i příštím roce jezdit v továrním týmu Ducati.

18.  7.  2014
MotoGP
MotoGP v Texasu 2014: Ti, co se na pódium nevešli

Vraťme se ještě k Velké ceně USA v Austinu. Po ohlasech jezdců z pódia vám přinášíme také vyjádření závodníků, kteří se na stupně vítězů neprosadili.

26.  4.  2014 | 3
MotoGP
MotoGP v Texasu 2014: Ohlasy z pódia

Tým Repsol Honda obhájil ve Velké ceně USA loňský double, opět vyhrál Márquez před Pedrosou, třetí místo získal pro Ducati Andrea Dovizioso.

24.  4.  2014
Rozhovor
Má Ducati nový motor V4 s vyšším výkonem?

V Texasu se Ducati oproti Kataru výrazně zlepšila, hlavně v případě továrních jezdců (Dovizioso a Crutchlow). Využívá nyní Ducati výhodu 24 litrové nádrže lépe?

21.  4.  2014 | 34
MotoGP
MotoGP v Kataru 2014: Ti, co se na pódium nevešli

Po vyjádřeních jezdců z pódia uvádíme také prohlášení závodníků, kteří se na okruhu Losail v Kataru na pódium nedostali.

31.  3.  2014 | 10
Ducati v barvách 2014

Ducati představila v Mnichově barevné provedení, které bude používat během letošní sezony.