Fotografie

MotoGPFotografie
100. vítězství týmu Repsol Honda v MotoGP – fotografie

Dani Pedrosa před týdnem v Jerezu vybojoval sté vítězství pro tým Repsol Honda v MotoGP. Na následujících fotografiích si můžeme některá z těchto vítězství připomenout.

14.  5.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Valencie 2016 – fotogalerie

Těsně před začátkem nové sezóny si ještě trochu zavzpomínáme na konec té předchozí. Posledním závodem roku 2016 byla GP Valencie. O titulech již v té době bylo rozhodnuto ve všech třídách. Šampion Moto3 Brad Binder se rozloučil s nejnižší kubaturou vítězstvím. Johann Zarco ovládl svůj poslední závod v Moto2 před přestupem do MotoGP. Jorge Lorenzo uzavřel své působení u Yamahy na nejvyšším stupínku podia.

22.  3.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Malajsie 2016 – fotogalerie

Malajsie byla předposledním závodem loňského roku. V Moto3 se hodně padalo. Zvítězil Bagnaia, na podium se dostal i český jezdec Jakub Kornfeil. V prostřední kubatuře se z výhry radoval Johann Zarco a zároveň si tak zajistil i mistrovský titul. Stal se prvním jezdcem, který obhájil titul ve třídě Moto2. Závod královské kubatury ovládl Andrea Dovizioso a stal se tak již devátým vítězem roku 2016 ve třídě MotoGP.

21.  3.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Austrálie 2016 – fotogalerie

Austrálie byla šestnáctým závodem loňského roku. V přerušeném závodě třídy Moto3 zvítězil již jistý šampion Brad Binder. V Moto2 vyhrál Thomas Lüthi, který byl v závěru sezóny ve velmi dobré formě. V MotoGP se druhé výhry kariéry dočkal Cal Crutchlow.

20.  3.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Japonska 2016 – fotogalerie

V patnáctém závodě loňské sezóny už jsme se dozvěděli jméno šampiona MotoGP pro rok 2016. Márquezova šance na zajištění titulu už v Japonsku se zdála sice spíše jen teoretická, potřeboval vyhrát a zároveň bylo nutné, aby Rossi byl patnáctý nebo horší a Lorenzo mimo podium. Jezdcům Yamahy ovšem závod vůbec nevyšel. Nejprve upadl Rossi, později i Lorenzo, závod nedokončili, tím pádem skončili bez bodů a Márquez zvítězil, takže bylo jasno už po Japonsku. V prostřední třídě vyhrál Thomas Lüthi a v nejnižší kubatuře se radoval Bastianini.

16.  3.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Aragonie 2016 – fotogalerie

Čtrnáctým podnikem loňského roku byl závod v Aragonii. V Moto3 zvítězil Navarro, ale nic už to nezměnilo na tom, že titul si zajistil Brad Binder. V prostřední kubatuře se z výhry radoval Sam Lowes a v MotoGP Marc Márquez.

13.  3.  2017
Moto2Fotografie
Tým Pons pojede v nových barvách

Tým Pons představil svůj letošní tým v kategorii Moto2 a odhalil nové barvy motocyklů a kombinéz jezdců.

8.  3.  2017
FotografieTiskové zprávy
Avintia představila svůj tým na sněhu

Dějištěm týmové prezentace Avintie byly vysoké hory v Andoře. Techniku jim tam dopravila helikoptéra.

6.  3.  2017
Aprilia letos pojede v barvách italské vlajky

Svůj tým MotoGP už představila i Aprilia. Aleix Espargaro a Sam Lowes pojedou na motocyklu v barvách italské vlajky.

3.  3.  2017
Týmovou prezentaci má za sebou i Estrella Galicia 0.0

Estrella Galicia 0,0 představila ve čtvrtek všechny své týmy – MotoGP, Moto2, Moto3 a juniorské týmy.

MotoGPFotografieTiskové zprávy
Pramac Racing představil svůj tým v Neapoli

Poslední únorový den představil Octo Pramac Racing svůj tým pro rok 2017. Prezentace se uskutečnila v Neapoli.

28.  2.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Velké Británie 2016 – fotogalerie

Závod ve Velké Británii byl dvanáctým závodem loňského roku. V kategorii Moto3 si další vítězství zajistil Brad Binder. Thomas Lüthi, který měl v Brně velkou nehodu a musel vynechat závod, se ve Velké Británii vrátil v plné síle a vyhrál závod. Závod královské kubatury začal velkou nehodou Pola Espargara a Lorise Baze. Musela být vyvěšena červená vlajka a závod byl přerušen. Jezdcům se naštěstí nic vážného nestalo a závod byl brzy restartován. Pro své první vítězství v MotoGP si dojel Maverick Viňales na Suzuki.

26.  2.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP České republiky 2016 – fotogalerie

Jedenáctým podnikem loňské sezóny byl závod v Brně. Neděle byla tehdy deštivá, především závody nižších tříd se jely na mokrém povrchu, při MotoGP už dráha trochu osychala. V královské kubatuře se tehdy dočkal svého prvního vítězství Cal Crutchlow. V prostřední třídě se radoval Jonas Folger. V Moto3 si svou první výhru zajistil John McPhee.

19.  2.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Rakouska 2016 – fotogalerie

V srpnu roku 2016 se jezdci nově vydali do Rakouska. V nejslabší kubatuře se z nejvýhodnějšího startovního místa vydával Joan Mir a dočkal se i svého prvního vítězství kariéry. Prostřední třídě dominoval Johann Zarco. V MotoGP jsme viděli první vítězství Iannoneho v královské kubatuře. Na podium Itala, který tehdy ještě jezdil u Ducati, doprovodili Dovizioso a Lorenzo.

11.  2.  2017 | 1
Fotografie
Vzpomínky na GP Německa 2016 – fotogalerie

Devátým závodem loňského roku byla GP Německa na Sachsenringu. Mokrému závodu Moto3 v Německu kraloval „vodník“ Khairul Idham Pawi. V Moto2 se radoval Johann Zarco. V královské kubatuře zvítězil Marc Márquez, kterému se v Německu tradičně velmi daří.

6.  2.  2017
Fotografie
Vzpomínky na GP Nizozemska 2016 – fotogalerie

Osmý podnik roku 2016 se konal v nizozemském Assenu. Závodní víkend provázela nepřízeň počasí. Závody Moto2 a MotoGP musely být dokonce přerušeny z důvodu nepříznivých klimatických podmínek. V kategorii Moto3 se první výhry dočkal Francesco Bagnaia. V Moto2 poprvé zvítězil Takaaki Nakagami. V královské kubatuře se své první výhry v této třídě dočkal Jack Miller.

5.  2.  2017
Moto3Moto2Fotografie
Tým Gresini Racing představil své týmy Moto2 a Moto3

Tento týden představil tým Gresini Racing své týmy nejnižší a prostřední kubatury. Dějištěm prezentace bylo město Faenza v Itálii.

4.  2.  2017
Tým Repsol Honda slavnostně představil svou jezdeckou sestavu

V pátek 3. února proběhlo v hlavním městě Indonésie představení týmu Repsol Honda. V Indonésii představuje Honda svůj tým už třetím rokem.

3.  2.  2017 | 1
1234567...21...

14:09 | Závodem MotoGP dnešní program v Assenu nekončí. Ve 14:30 nás ještě čeká závod Moto2.
14:06 | Mezi čtyřmi prvními jezdci v průběžném pořadí třídy MotoGP je jen 11 bodů rozdíl.
13:49 | Rossi má nejdelší vítěznou kariéru napříč kategoriemi - vítězí už 20 let a 313 dní. odkaz
12:06 | Už ve 13:00 startuje závod MotoGP.
12:04 | Paglianiho pád: odkaz