Včera proběhlo v Itálii představení týmu Octo Pramac Yakhnich pro sezónu 2016.

21.  1.  2016
Fotografie
Fotografické vzpomínky na sezónu 2015 – 3. část

V třetí části si připomeneme závody – v Katalánsku, Nizozemí a v Německu. Závod MotoGP v Katalánsku vyhrál Jorge Lorenzo. Jednalo se o jeho čtvrtou výhru v řadě. V Nizozemí triumfoval Valentino Rossi a v Německu Marc Márquez. Třídu Moto2 v Katalánsku a v Nizozemsku ovládl Johann Zarco. V Německu se první výhry v kariéře dočkal Xavier Simeon. V Moto3 se v Katalánsku těšil z vítězství Danny Kent. V Assenu dominoval Miguel Oliveira a na Sachsenringu byl nejúspěšnější Danny Kent.

19.  1.  2016
FotografieMotoGP
V Barceloně proběhlo představení letošní Yamahy

V pondělí 18. 1. 2016 proběhlo představení nové Yamahy YZR-M1 pro letošní sezónu. V sídle Movistaru dnes samozřejmě nechyběli ani jezdci týmu – Valentino Rossi a Jorge Lorenzo.

18.  1.  2016 | 2
Fotografie
Fotografické vzpomínky na sezónu 2015 – 2. část

V druhé části zavzpomínáme na první evropské závody – v Jerezu, Le Mans a v Mugellu. Všechny tyto tři zmíněné závody vyhrál v kategorii MotoGP Jorge Lorenzo. Třídu Moto2 v Jerezu ovládl Jonas Folger, v Le Mans zvítězil Thomas Lüthi a v Itálii Esteve Rabat. V Moto3 se ve Španělsku radoval Kent, ve Francii Fenati a v Mugellu Oliveira.

13.  1.  2016
Fotografie
Fotografické vzpomínky na sezónu 2015 – 1. část

V první části si připomeneme první tři závody roku 2015 – Katar, Austin a Argentinu. V Kataru se z výhry radoval Valentino Rossi, v Austinu zvítězil Marc Márquez. V Argentině dlouho vedl Márquez, ale nakonec po bojích s Rossim na opotřebovaných pneumatikách upadl a z vítězství se znovu těšil Rossi.

6.  1.  2016
Sezóna šampiona Lorenza ve fotografiích

V letošní sezóně MotoGP nakonec získal mistrovský titul Jorge Lorenzo. Na následujících fotografiích si můžeme připomenout nejen to, jak před více než měsícem ve Valencii slavil titul, ale zavzpomínáme i na předešlé závody.

10.  12.  2015 | 2
Moto3Fotografie
Sezóna šampiona Kenta ve fotografiích

Danny Kent měl letos výbornou první polovinu sezóny. V závěrečné třetině roku měl naopak vynikající výsledky Miguel Oliveira, ale nakonec Kent první místo v šampionátu udržel. Na následujících fotografiích si připomeneme letošní sezónu šampiona Moto3 - Dannyho Kenta.

22.  11.  2015
FotografieMoto2
Zarco - šampion Moto2 pro rok 2015 - fotografie

Johann Zarco je již jistým šampionem kategorie Moto2 pro letošní rok. Nad následujícími fotografiemi můžete zavzpomínat na sezónu, v níž si Francouz dojel pro titul.

14.  10.  2015
ZajímavostiFotografie
Lorenzo se podílel na tvorbě nové trofeje pro GP Aragonie

Poprvé v historii se stalo, že se na designu trofeje pro vítěze závodů podílel jezdec MotoGP.

26.  9.  2015
Fotografie
Brněnský závodní víkend - neděle a pondělí

Závody v Brně již máme za sebou. Skončil i propršený pondělní test. Na následujících fotografiích se ještě k dění na Masarykově okruhu vrátíme.

17.  8.  2015
Fotografie
Brněnský závodní víkend - sobota

Sobota se v Brně nesla ve znamení kvalifikace, po níž následovala tisková konference s nejúspěšnějšími závodníky všech tří kategorií. Nejen to však bylo v sobotním paddocku k vidění.

16.  8.  2015
Fotografie
Brněnský závodní víkend - čtvrtek a pátek

Stejně jako loni jsem se i tentokrát snažila fotograficky zdokumentovat dění při brněnském závodním víkendu silničních motocyklů. Nejprve nabízím fotografie ze čtvrtečního a pátečního paddocku.

15.  8.  2015
Motocykly, kombinézy a přilby ve speciálním designu

Níže jsou zmíněny některé speciální designy motocyklů, přileb a kombinéz jezdců z letošní sezóny i z předchozích let.

6.  12.  2014
Fotografie
Ze zákulisí MotoGP - neděle v Brně

Pokračování - fotogalerie ze zákulisí GP České republiky - neděle 17. 8. 2014 - paddock, tisková konference...

17.  8.  2014 | 7
Fotografie
Ze zákulisí MotoGP - sobota v Brně

Pokračování fotogalerie - sobota 16. 8. 2014 - zákulisí GP České republiky: paddock, pit lane a tiskové centrum.

16.  8.  2014
Fotografie
Ze zákulisí MotoGP - pátek v Brně

Jak to vypadá v brněnském paddocku? Fotografie ze zákulisí GP České republiky - pátek 15. 8. 2014.

15.  8.  2014
Fotografie
Pátek v Jerezu

Tento víkend se jede první evropský závod ve Španělsku na okruhu Jerez . Jak vypadal první den si můžete přiblížit ve fotogalerii.

2.  5.  2014 | 2
Fotogalerie z Kataru

O tomto víkendu jsme byli svědky první letošní GP. Všem našim jezdcům se podařilo bodovat. Nejlépe se umístil Jakub Kornfeil v Moto3, který si odváží 10 bodu za šesté místo.

26.  3.  2014 | 1
Karel Abraham v Kataru

Karel Abraham včera nakročil do další sezony MotoGP. Tento rok přesedlal z Aprilie na produkční Hondu.

21.  3.  2014
Tři, dva, jedna ..... představuje se LCR a Stefan Bradl

Stefan Bradl vstoupí již do své třetí sezony v MotoGP. Od vstupu do MotoGP jezdí v týmu, ktérému šéfuje Lucio Cecchinello. Dnes proběhlo oficiální představení týmu a barev pro letošní rok.

20.  3.  2014
Movistar Yamaha MotoGP v barvě

Tovární tým Yamahy dnes odhalil barevné zbarvení svých motocyklů. Novým hlavním sponzorem je Movistar, s níž má Yamaha smlouvu na příštích pět let.

19.  3.  2014 | 6
Karel Hanika ve španělské Andalusii

Karel Hanika má za sebou další test na okruhu Jerez de la Frontera. Výsledky naznačují, že by jsme se mohli dočkat zajímavých výsledků.

14.  3.  2014
Ducati v barvách 2014

Ducati představila v Mnichově barevné provedení, které bude používat během letošní sezony.