Ani ve Velké ceně Rakouska se český jezdec Jakub Kornfeil neprobojoval na bodovanou pozici. Na svém kontě tak stále má pět bodů.

Navzdory podařenému startu se Kornfeil ani v Brně nedočkal bodů

Kornfeil má po první polovině sezóny na kontě pět bodů a nic se na tom nezměnilo ani v úvodu druhé poloviny sezóny. Kornfeil dojel v Brně dvacátý.

7.  8.  2017
Tiskové zprávyMoto3
Kornfeil nakonec nebodoval ani v Německu

Po startu z osmnáctého místa dojel jihomoravský závodník při GP Německa na osmnáctém místě.

3.  7.  2017
Moto3
Kornfeil dojel v Assenu na nebodované pozici

Ani v Assenu nedokázal český jezdec Jakub Kornfeil rozšířit svou bodovou sbírku. Dojel jako sedmnáctý.

27.  6.  2017 | 1
Moto3
Kornfeil odjíždí z Katalánska bez bodů

Jakub Kornfeil v Katalánsku bohužel nerozšířil svou bodovou sbírku. V závodě dojel až jako dvaadvacátý.

12.  6.  2017
Kornfeil v Mugellu nebodoval

Před dvěma týdny v Le Mans si Kornfeil vyjel první body letošního roku, ale v Mugellu na tento úspěch bohužel nenavázal a odjíždí s prázdnou.

5.  6.  2017
Kornfeil se konečně dočkal prvních letošních bodů

Po čtyřech závodech bez bodového zisku se Jakub Kornfeil konečně dočkal prvních letošních bodů. Ve Francii dojel jedenáctý.

22.  5.  2017
Kornfeil nebodoval ani v prvním evropském závodě

Při závodech v Asii a Americe nezískal Kornfeil žádné body. Situace se neobrátila k lepšímu ani po přesunu do Evropy. V Jerezu skončil Kornfeil osmnáctý, takže opět bez bodů.

8.  5.  2017
Kornfeil nebodoval ani v Americe

Kornfeil se bodů nedočkal ani v Americe a navíc jej během závodního víkendu trápily zdravotní komplikace.

24.  4.  2017
Kornfeil se bodů nedočkal ani v Argentině

Po závodě v Kataru, kde Kornfeil nebodoval, přišla GP Argentiny. Bohužel ani tam se český jezdec ve třídě Moto3 bodů nedočkal.

10.  4.  2017
Kornfeil odjíždí z Kataru bez bodů

Po prvním podniku letošní sezóny nemá Jakub Kornfeil moc důvodů ke spokojenosti. Vyjel si pouze dvaadvacáté místo na startu a v závodě dojel dvacátý.

27.  3.  2017
Moto3
Prezentace týmu Peugeot MC Saxo Print proběhla v Drážďanech

Tým, v němž bude letos nově jezdit český závodník Jakub Kornfeil, se představil v Drážďanech.

4.  3.  2017
Moto3
Kornfeil vybojoval Zlatá řídítka

Ve čtvrtek se na pražském Žofíně konalo slavnostní vyhlášení ankety Zlatá řídítka. Jednalo se už o 11. ročník.

16.  12.  2016
Kornfeil uzavřel sezónu sedmým místem ve Valencii

Jakub Kornfeil si v posledním závodě letošního roku vyjel sedmé místo. V celkovém pořadí skončil osmý.

14.  11.  2016
Kornfeila v Austrálii vyřadila technika

Jakub Kornfeil sice dobře odstartoval, ale nakonec si žádné body neveze, protože jej ze závodu vyřadil technický problém.

23.  10.  2016 | 1
Kornfeil si z Japonska nakonec odvezl tři body

Jakub Kornfeil sice dojel v Japonsku až čtrnáctý, ale nakonec si odvezl tři body, protože Hiroki Ono byl po závodě diskvalifikován.

16.  10.  2016
Moto3
Kornfeil pojede příští rok Moto3 s Peugeotem

Jakub Kornfeil již má jisté angažmá pro příští rok. Přestupuje do týmu Prüstl GP Peugeot Motorcycles. Jeho kolegou bude Patrik Pulkkinen.

10.  10.  2016 | 2
Kornfeil v Aragonii daleko nedojel

Po nevydařené kvalifikaci startoval Kornfeil až z konce pole a daleko nedojel. Závod pro něj skončil už v prvním kole.