Původně měl tým Repsol Honda testovat i včera, ale kvůli špatnému počasí bylo možné testovat jen dnes.

25.  2.  2017
MotoGPMoto3Moto2
KTM tento týden představila své týmy

V pondělí KTM představila své týmy kategorií Moto3, Moto2 a MotoGP. Prezentace proběhla v Rakousku.

21.  2.  2017
MotoGPVýsledky
MotoGP: Australské testy uzavřel nejlepším časem Viňales

Maverick Viňales byl i v pátek nejrychlejším jezdcem na Phillip Islandu. Druhý zůstal dnešní oslavenec Marc Márquez a třetí místo obsadil Dani Pedrosa.

17.  2.  2017
MotoGP: V druhém dni testů se dostal do čela Viňales

Maverick Viňales byl nejrychlejším jezdcem druhého testovacího dne v Austrálii. Marc Márquez si oproti včerejšku pohoršil, klesl na druhé místo. Na třetí příčku se posunul Cal Crutchlow.

16.  2.  2017 | 7
MotoGP: V prvním dni australských testů byl nejrychlejší Márquez

Marc Márquez zaznamenal nejrychlejší čas prvního dne australských testů. Na dalších místech se umístili Valentino Rossi a Iannone.

15.  2.  2017
MotoGP
Zraněný Rabat vynechá testy v Austrálii

Od zítřka začínají testy královské kubatury v Austrálii. Při testech ovšem bude chybět zraněný Esteve Rabat.

14.  2.  2017
MotoGPFotografie
Tým Repsol Honda slavnostně představil svou jezdeckou sestavu

V pátek 3. února proběhlo v hlavním městě Indonésie představení týmu Repsol Honda. V Indonésii představuje Honda svůj tým už třetím rokem.

3.  2.  2017 | 1
MotoGP
Rabat má po pádu v Sepangu pět zlomenin

Esteve Rabat měl tento týden velmi nepříjemný pád při testech v Sepangu. Jezdec má nakonec celkem pět zlomenin.

2.  2.  2017
MotoGP: Třetímu dni testů v Sepangu kraloval Viňales

Na prvních třech místech dnešního testovacího programu v Malajsii se umístili Maverick Viňales, Marc Márquez a Andrea Dovizioso.

1.  2.  2017
MotoGP: Nejrychlejším mužem druhého dne testů v Sepangu je Iannone

Andrea Iannone na Suzuki zaznamenal dnes v Sepangu nejrychlejší čas. Dále se umístili Maverick Viňales a Alvaro Bautista.

31.  1.  2017
MotoGP: První den letošních testů ovládl Stoner

Nejlepší čas dnes v Malajsii zaznamenal Casey Stoner. V první trojici se umístili i Andrea Dovizioso a Maverick Viňales.

30.  1.  2017
Týmovou prezentaci má za sebou i Suzuki

Po Yamaze a Ducati představil své členy i tým Suzuki Ecstar MotoGP, který má pro letošní rok kompletně novou jezdeckou sestavu.

29.  1.  2017

24.  1.  2017
MotoGP
Představení týmu Ducati

Včera svůj tým představila Yamaha a dnes proběhla i oficiální prezentace týmu Ducati MotoGP pro rok 2017.

20.  1.  2017
MotoGP
Tým Movistar Yamaha MotoGP představil svůj letošní tým

Dne 19. 1. 2017 se v Madridu konala oficiální prezentace týmu Movistar Yamaha MotoGP.

19.  1.  2017
MotoGPZajímavosti
Márquez jezdil na sněhu

Marc Márquez si během propagační akce Red Bullu zajezdil na sněhu.

16.  1.  2017 | 1
Hungaroring má zájem o pořádání závodů MotoGP

Maďarský Hungaroring má v plánu pořádat závody MotoGP od roku 2018. Před tím je ovšem nutné dokončit některé stavební práce.

7.  1.  2017
MotoGP
Rossiho incident s divačkou ve Španělsku nebude trestán

Během posledního závodu sezóny 2016 došlo v paddocku k incidentu, při němž došlo ke kontaktu divačky a Rossiho, který jel na skútru.