V důsledku tragické nehody Luise Saloma z letošního červnového programu před GP Katalánska dochází ke změně uspořádání dráhy.

Komise Grand Prix se opět sešla a výsledkem jednání jsou některé změny pravidel pro příští rok.

9.  12.  2016
MotoGP
Změna v kalendáři MotoGP pro příští rok

V kalendáři závodů MotoGP došlo ke změně. GP Německa se přesouvá z 16. července na 2. července.

7.  12.  2016
Márquez a Pedrosa slavili úspěchy HRC

O víkendu se jezdci Hondy sešli na okruhu v Motegi a zúčastnili se tzv. Honda Racing Thanks Day.

5.  12.  2016
Který závod letos navštívilo nejvíce diváků?

Tři závody letošního kalendáře MS silničních motocyklů se mohou pyšnit návštěvností přes 200 000 diváků. Který byl tím úplně nejnavštěvovanějším? Čtěte níže.

30.  11.  2016
MotoGPVidea
V Berlíně byli oceněni nejlepší motocyklisti roku 2016

V neděli večer proběhl v Berlíně tradiční Galavečer FIM, na němž byli oceněni ti nejlepší motocykloví závodníci letošního roku.

28.  11.  2016
MotoGP
Yamaha testovala v Malajsii

Mnozí jezdci MotoGP testovali minulý týden ve Španělsku. Jezdci Yamahy se však vydali na testování až do Malajsie.

MotoGPVýsledky
Poslední den testů v Jerezu byl ovlivněn deštěm

Od pondělí do pátku se testovalo v Jerezu. První dva dny se test týkal pouze jezdců WSBK a od středy nastoupili i jezdci MotoGP. Pátek byl ovlivněn deštěm.

26.  11.  2016
Společně s WSBK testují v Jerezu i jezdci MotoGP

Od začátku tohoto týdne testují v Jerezu závodníci WSBK a ve středu se k nim připojili i jezdci z MotoGP.

24.  11.  2016
MotoGPFotografie
Marc Márquez slavil titul ve svém rodném městě

Marc Márquez letos vybojoval svůj celkově pátý mistrovský titul. Stejně jako předchozí tituly oslavil i tento ve svém rodném městě.

20.  11.  2016
MotoGP: Viňales byl nejrychlejší i v druhém dni testů

Maverick Viňales oproti včerejšku ještě zrychlil a i dnes mu patří první místo. Druhý skončil Marc Márquez a první trojici doplnil Andrea Dovizioso.

16.  11.  2016 | 1
První den oficiálních testů ve Valencii ovládl Viňales

Sezóna 2016 před chvílí skončila, ale již nyní se jezdci připravují na tu následující. Nejrychlejším mužem dnešního dne byl Maverick Viňales.

15.  11.  2016
MotoGP
MotoGP ve Valencii 2016: Ohlasy prvních pěti v cíli

Valencie byla posledním závodem letošní sezóny a pro mnohé jezdce byla posledním závodem před přestupem do jiného týmu. Tak to například měl i vítěz závodu – Jorge Lorenzo, či třetí jezdec v pořadí – Andrea Iannone.