V pondělí 18. 1. 2016 proběhlo představení nové Yamahy YZR-M1 pro letošní sezónu. V sídle Movistaru dnes samozřejmě nechyběli ani jezdci týmu – Valentino Rossi a Jorge Lorenzo.

Při tiskové konferenci v Japonsku oznámila Yamaha, že v roce 2015 bude využívat plně bezztrátovou převodovku.

To co se dlouhou dobu očekávalo, je konečně oficiálně oznámeno. Jorge Lorenzo a Yamaha spolu pokračují.

7.  8.  2014 | 3
MotoGP
Valentino Rossi / Jorge Lorenzo: Velké cíle pro Indy

Valentino Rossi bude chtít přeskočit Dani Pedrosu a posunout se na druhé místo v celkovém pořadí. Jeho týmový kolega Jorge Lorenzo chce vylepšit své prozatím páté místo v mistrovství světa. "Chci vyhrávat závody," dodává Lorenzo.

6.  8.  2014 | 19
MotoGP
Jorge Lorenzo: 2015 nejspíš Yamaha, 2016 třeba Ducati?

Jorge Lorenzo nejspíše brzy podepíše novou smlouvu s Yamahou, ale chce jen jednoletý kontrakt, aby měl možnost se rozhodnout, kde bude jezdit v roce 2016.

10.  7.  2014
MotoGP
MotoGP v Argentině 2014: Ohlasy z pódia

Márquez triumfoval i na nové trati Termas de Rio Hondo. Triumf týmu Repsol Honda podtrhl druhým místem Pedrosa. První letošní pódium si připsal třetí Lorenzo.

28.  4.  2014 | 19
MotoGP
MotoGP v Texasu 2014: Ti, co se na pódium nevešli

Vraťme se ještě k Velké ceně USA v Austinu. Po ohlasech jezdců z pódia vám přinášíme také vyjádření závodníků, kteří se na stupně vítězů neprosadili.

26.  4.  2014 | 3
MotoGP
MotoGP v Kataru 2014: Ti, co se na pódium nevešli

Po vyjádřeních jezdců z pódia uvádíme také prohlášení závodníků, kteří se na okruhu Losail v Kataru na pódium nedostali.

31.  3.  2014 | 10
MotoGP
Byl to velký risk, říká Valentino Rossi o výměně šéfmechanika

Velkou část svojí kariéry prožil Valentino Rossi s Jerremy Burgessem, přesto se po konci minulé sezony rozhodl pro změnu.

27.  3.  2014 | 8
MotoGP
MotoGP v Kataru 2014: Ohlasy z pódia

Velkou cenu Kataru vyhrál po pěkném souboji s Valentinem Rossim obhájce titulu Marc Márquez. Na stupně vítězů s oběma šampióny vystoupal také Dani Pedrosa.

24.  3.  2014 | 3
Movistar Yamaha MotoGP v barvě

Tovární tým Yamahy dnes odhalil barevné zbarvení svých motocyklů. Novým hlavním sponzorem je Movistar, s níž má Yamaha smlouvu na příštích pět let.

19.  3.  2014 | 6
MotoGP
MotoGP ve Valencii: Ti, co se na pódium nevešli

Po ohlasech jezdců z pódia, vyjádření Lucy Scassy a Jakuba Kornfeila přinášíme prohlášení dalších závodníků třídy MotoGP, kteří se ve Velké ceně Valencie na pódium neprosadili.

16.  11.  2013 | 19
MotoGP
MotoGP ve Valencii: Ohlasy z pódia

V závěrečném závodě ročníku 2013 na okruhu Ricarda Torma vyhrál Lorenzo před Pedrosou a Márquezem, kterému třetí místo stačilo k zisku prvního titulu mistra světa v MotoGP hned v premiérové sezoně.

10.  11.  2013 | 3
MotoGP
MotoGP v Motegi: Ti, co se na pódium nevešli

Vraťme se ještě k Velké ceně Japonska v Motegi. Po ohlasech jezdců, kteří se v MotoGP umístili na pódiu, přinášíme vyjádření závodníků, kteří se na stupně vítězů neprosadili.

5.  11.  2013 | 32
MotoGP
Do poslední chvíle: Márquez vs. Lorenzo

Poprvé po sedmi letech se fanoušci dočkají rozhodujícího boje o titul mistra světa MotoGP až v závěrečném podniku sezóny Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana.

4.  11.  2013 | 52
MotoGP
MotoGP v Motegi: Ohlasy z pódia

Jorge Lorenzo zaznamenal ve Velké ceně Japonska v Motegi sedmou výhru v sezoně a uchoval si naději na titul. Vedoucí jezdec šampionátu Marc Márquez dojel druhý, třetí Dani Pedrosa už je ze hry.