Jezdci týmu Repsol Honda nebudou zahálet ani o letní přestávce a příští týden přijedou do Brna za účelem testování.

12.  7.  2017
MotoGPFotografie
100. vítězství týmu Repsol Honda v MotoGP – fotografie

Dani Pedrosa před týdnem v Jerezu vybojoval sté vítězství pro tým Repsol Honda v MotoGP. Na následujících fotografiích si můžeme některá z těchto vítězství připomenout.

14.  5.  2017
Tým Repsol Honda slavnostně představil svou jezdeckou sestavu

V pátek 3. února proběhlo v hlavním městě Indonésie představení týmu Repsol Honda. V Indonésii představuje Honda svůj tým už třetím rokem.

3.  2.  2017 | 1
MotoGPTiskové zprávy
Jezdci týmu Repsol Honda vyzkoušeli v Misanu nový stroj

Marc Márquez a Dani Pedrosa mají za sebou druhý den testů v Misanu. Dnes vyzkoušeli nový motocykl.

16.  7.  2015
Jezdci týmu Repsol Honda zahájili test v Misanu

Dani Pedrosa a Marc Márquez z týmu Repsol Honda mají za sebou první ze tří testovacích dní v Misanu.

15.  7.  2015
Tiskové zprávyMotoGP
Tým Honda Repsol dnes na Bali představil nový stroj

Tým Repsol Honda s Márquezem a Pedrosou dnes na indonéském ostrově Bali představil svůj letošní motocykl.

1.  2.  2015
MotoGP
MotoGP v Argentině 2014: Ohlasy z pódia

Márquez triumfoval i na nové trati Termas de Rio Hondo. Triumf týmu Repsol Honda podtrhl druhým místem Pedrosa. První letošní pódium si připsal třetí Lorenzo.

28.  4.  2014 | 19
MotoGP
MotoGP v Texasu 2014: Ohlasy z pódia

Tým Repsol Honda obhájil ve Velké ceně USA loňský double, opět vyhrál Márquez před Pedrosou, třetí místo získal pro Ducati Andrea Dovizioso.

24.  4.  2014
MotoGP
MotoGP v Kataru 2014: Ti, co se na pódium nevešli

Po vyjádřeních jezdců z pódia uvádíme také prohlášení závodníků, kteří se na okruhu Losail v Kataru na pódium nedostali.

31.  3.  2014 | 10
MotoGP
MotoGP v Kataru 2014: Ohlasy z pódia

Velkou cenu Kataru vyhrál po pěkném souboji s Valentinem Rossim obhájce titulu Marc Márquez. Na stupně vítězů s oběma šampióny vystoupal také Dani Pedrosa.

24.  3.  2014 | 3
MotoGP
MotoGP ve Valencii: Ohlasy z pódia

V závěrečném závodě ročníku 2013 na okruhu Ricarda Torma vyhrál Lorenzo před Pedrosou a Márquezem, kterému třetí místo stačilo k zisku prvního titulu mistra světa v MotoGP hned v premiérové sezoně.

10.  11.  2013 | 3
MotoGP
Do poslední chvíle: Márquez vs. Lorenzo

Poprvé po sedmi letech se fanoušci dočkají rozhodujícího boje o titul mistra světa MotoGP až v závěrečném podniku sezóny Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana.

4.  11.  2013 | 52
MotoGP
MotoGP v Motegi: Ohlasy z pódia

Jorge Lorenzo zaznamenal ve Velké ceně Japonska v Motegi sedmou výhru v sezoně a uchoval si naději na titul. Vedoucí jezdec šampionátu Marc Márquez dojel druhý, třetí Dani Pedrosa už je ze hry.

27.  10.  2013
MotoGP
MotoGP na Phillip Islandu: Ti, co se na pódium nevešli

Po ohlasech z pódia a tiskovém vyjádření týmu Cardion AB Motoracing přinášíme postřehy dalších jezdců MotoGP, kteří se při Velké ceně Austrálie na Phillip Islandu na pódium neprosadili.

25.  10.  2013 | 2
MotoGP
Japonsko – další Márquezova šance

V posledním z trojbloku mimoevropských závodů japonské AirAsia Grand Prix of Japan v Motegi bude mít jezdec týmu Repsol Honda Marc Márquez další šanci už nyní získat titul mistra světa MotoGP.

23.  10.  2013 | 76
MotoGP
MotoGP na Phillip Islandu: Ohlasy z pódia

Lorenzo poprvé v MotoGP vyhrál Velkou cenu Austrálie na Phillip Islandu, na stupně vítězů se prosadili i Pedrosa a Rossi. Vedoucí jezdec šampionátu Márquez byl diskvalifikován, protože pozdě vymenil motocykl.

20.  10.  2013 | 15
MotoGP
Tisková konference na Phillip Islandu

Tissot Australian Grand Prix byla dnes otevřena tradiční předzávodní tiskovou konferencí vybraných jezdců.

17.  10.  2013 | 20
MotoGP
MotoGP v Sepangu: Ohlasy z pódia

Danie Pedrosa si ve Velké ceně Malajsie v Sepangu připsal své třetí letošní vítězství. Na stupně vítězů ho doprovodili vedoucí dva jezdci šampionátu Marc Márquez a Jorge Lorenzo.