Rekord tratě 2014 - Marc Márquez 1´32,551
Vítězové Velké ceny

Související články

MotoGP
MotoGP ve Valencii: Ohlasy z pódia

V závěrečném závodě ročníku 2013 na okruhu Ricarda Torma vyhrál Lorenzo před Pedrosou a Márquezem, kterému třetí místo stačilo k zisku prvního titulu mistra světa v MotoGP hned v premiérové sezoně.

10.  11.  2013 | 3
Výsledky
Bautista nejrychlejší a Rossi zpátky na Yamaze

První oficiální testování MotoGP pro sezónu 2013 vstoupilo kvůli nízkým teplotám a dešti ve Valencii na scénu pomalu.

13.  11.  2012 | 31
MotoGP

Dani Pedrosa si na okruhu Ricarda Torma ve Valencii připsal sedmou výhru v letošní sezoně, druhý dojel japonský náhradník Kacujuki Nakasuga, třetím místem se s úspěšnou kariérou rozloučil Casey Stoner.

11.  11.  2012 | 6
Moto2
Druhá žlutá karta pro Márqueze a trest

V druhém dnešním tréninku připomínajícím svým vývojem Motegi, narazil jezdec Catalunya Caixa a již jistý letošní šampion třídy Moto2 do Simone Corsiho a přinutil ho vyjet mimo trať a havarovat.

9.  11.  2012 | 28
MotoGP
Tisková konference na okruhu ve Valencii

Poslední letošní předzávodní tisková konference, součást finálové Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana, hostila na pódiu kromě nedávno korunovaného mistra světa Jorge Lorenza i odcházejícího Caseyho Stonera.

8.  11.  2012 | 27
MotoGP
Zajímavosti v číslech před Valencií

S tím, jak se chýlí letošní sezóna MotoGP ke konci, oficiální server motogp.com přináší fanouškům pár zajímavých údajů:

8.  11.  2012 | 23
MotoGP
Ricardo Tormo Circuit hostí poslední závod sezóny

Ve Valencii, při finálovém závodě sezóny 2012 Gran Premio Generali de la Comunitat Valencia, půjde čistě o prestiž a o vítězství v závodě.

5.  11.  2012 | 65
Výsledky
Závěrečný den testu ve Valencii

Nejrychlejším jezdcem nejnižší kubatury Moto3 byl německý jezdec stáje Red Bull KTM Ajo. Sandro Cortese jako jediný nastavil čas pod 1´41s. V Moto2 zajel nejrychleji Pol Espargaró z týmu Pons Racing.

10.  2.  2012 | 3
Výsledky
Druhý den testu nižších kubatur ve Valencii

Status nejrychlejšího jezdce třídy Moto2 si ve čtvrtek udržel Scott Redding z týmu Marc VDS Racing. Stejným způsobem pokračuje v třídě Moto3 Němec Sandro Cortese.

9.  2.  2012 | 2
Výsledky
První den byl nejrychlejší Sandro Cortese a Scott Redding

Středa ve Valencii byla slunečná, ale velmi chladná. Test začínal, když bylo jen něco nad nulou a během dne se teplota pohybovala kolem 10°C. Výsledky Moto3 a Moto2.

8.  2.  2012 | 14
Moto2
Ve středu zahájí první test roku nižší kubatury MS

Do Španělské Valencie teď míří týmy Moto2 a Moto3, protože už zítra jim začíná třídenní IRTA test, kterým na okruhu Ricarda Torma odstartují oficiální přípravu na novou sezonu 2012.

7.  2.  2012 | 2
Výsledky
Test ve Valencii ukončil nejlepším časem Randy De Puniet

Dvoudenní privátní test ve Valencii uzavřel nejlepším časem Francouz Randy De Puniet, když druhému v pořadí Aleixi Espargarovi nadělil sedm desetin a třetímu Pasinimu téměř dvě sekundy.

31.  1.  2012 | 3
Výsledky
Ve Valencii zahájili letošní testy jezdci CRT

V Sepangu budou týmy MotoGP poprvé testovat až v úterý, dnes už ale testovali první jezdci týmů CRT ve Valencii, kde byli společně s některými jezdci nové třídy Moto3.

30.  1.  2012 | 7
MotoGP
Okruh Ricarda Torma čekají změny

Okruh ve španělské Valencii čeká zásadní změna a to buď v jeho částečné přestavbě nebo minimálně ve výměně povrchu stávající dráhy plus v rozšíření některých z únikových zón.

3.  12.  2011 | 1
Výsledky
Testy Moto2 ukončil nejlepším časem Gino Rea

Ve Valencii dnes týmy Moto2 ukončily třídenní testy střední kubatury šestistovek. Vůbec jim ale nepřálo počasí, protože poslední dva dny zkoušek převážně pršelo.

18.  11.  2011
Výsledky
Moto2 testuje ve Valencii

Týmy kubatury šestistovek testují od středy do pátku na okruhu Ricarda Torma ve Valencii a nejrychlejším jezdcem prvního dne byl Pol Espargaró z týmu Kalex Pons.

16.  11.  2011 | 17
MotoGP
Bridgestone testoval nové specifikace pro rok 2012

V průběhu testu královské kubatury ve Valencii vyzkoušel japonský výrobce pneumatik Bridgestone svou finální verzi pneumatik určených pro těžší litrové prototypy MotoGP.